Biela obliečka na posteľ červený tulipán - Rozmer: Šírka: 200 cm | Dĺžka: 220 cm, Obliečky na vankúše: 2ks 70x80 cm (štandard zdarma)

Biela obliečka na posteľ červený tulipán
Biela obliečka na posteľ červený tulipán
Cena
41,60 €

Výrobca

Kód produktu
MARPU182_198

Varianta neexistuje
Šírka: 200 cm | Dĺžka: 220 cm
2ks 70x80 cm (štandard zdarma)

Odosielame do 24 hod.
ks

 

Ak sa Vám doteraz vstávalo ráno ťažko z postele, tak teraz už  nebudete chcieť vstať vôbec. Prinášame Vám posteľné obliečky s unikátnym živým realistickým vzorom, ktoré sú zabalené v elegantnom plastovom balení. Tieto obliečky spravia z Vašej spálne úplne iný svet.

Obliečky sú vyrábané z prvotriedných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a stálosť farieb aj po opakovanom praní. Tým potešia aj náročných zákazníkov.

Tieto obliečky plnia nielen úžitkovú funkciu, na ktorú ste boli doteraz zvyknutí, ale  aj dekoratívnu. Každý, kto vzhliadne Vašu vynovenú spálňu zostane v nemom úžase. Môžete sa stať dizajnérom Vášho domova, pretože u nás si viete okrem posteľných obliečok zaobstarať aj prehozy na posteľ, hotové 3D závesy, luxusné deky a obliečky na vankúše. To všetko v živých 3D motívoch a realistických farbách.

 

Pranie: Odporúčame Vám prať pri teplote 30°C, nepoužívať chemické bielidlá a prať naruby.

Tolerancia rozmerov + / -2%.

Materiál: saténová bavlna 

Balenie posteľných obliečok: v plastovej taške 

 

 

Tieto posteľné obliečky sú dodávané v elegantnom plastovom obale. Sú vhodné ako darček. Je to komplet posteľých obliečok zložený zo 3 častí.

K posteľným obliečkam sú pribalené aj obliečky na vankúše 2 kusy rozmer 70x80cm.

Parametre

Farba Biela
Motív Kvetový