Box do záhrady čierny

Ľahká a odolná konštrukcia poskytne ochranu pred náhlym dažďom rôznych predmetov uložených vo vnútri. Vstavaný držiak na visiaci zámok vám umožní ľahko zabezpečiť vaše cenné predmety. Krásne vyrobené, nenáročné na údržbu a starostlivosť bez potreby údržby, odolné voči poveternostným vplyvom. Jednoduchá montáž bez použitia dodatočného náradia nezaberie veľa času.

Náš box sa bude skvele hodiť na záhradu na uskladnenie rôznych predmetov, vrátane náradia. Poslúži aj na terase na odkladanie doplnkového vybavenia altánku (vankúše, hračky, grilovacie vybavenie a pod.). Vďaka povrchovej úprave boxu na imitáciu dreva sa bude skvele hodiť doma aj v garáži. Ak má vaše dieťa veľa hračiek, box bude dokonalým organizérom, ktorý vám uľahčí udržiavanie poriadku.

Náš box je vybavený pohodlnými madlami na bokoch, ktoré v prípade potreby uľahčia prepravu boxu. Vnútro boxu je vystužené dvoma konzolami, vďaka čomu je mimoriadne odolný. Na zabezpečenie uložených vecí má truhlica západku, ktorú je možné uzavrieť visiacim zámkom. Vaše predmety nebudú vystavené nevysvetliteľným zmiznutiam. Mechanizmus, ktorý bol použitý na otvorenie boxu, je nastaviteľná konzola. Vďaka nemu môžeme veko nakloniť dokonca až o 90°.

Špecifikácie:

Vzor: drevo (drevené dosky)

Farba: čierna

Kapacita: 490L

Materiál: plast a oceľ

Rozmery: 146,4 x 61 x 64,4 cm

Balenie: 1 kus v 5-vrstvovom vystuženom kartóne

Otváranie pomocou 2 teleskopických valcov

Uzamykateľné visiacim zámkom (nie je súčasťou balenia)

Maximálne odolný voči poveternostným vplyvom - môže stáť vonku po celý rok!

Pohodlné rukoväte na bokoch, ktoré uľahčujú prenášanie boxu

Pevné spracovanie zaručuje dlhodobé používanie

Ideálne pre: náradie, vankúše, záhradné hadice, hračky...

Parametre

Farba Čierna