Chlpaté plyšové deky, prehozy v hnedej farbe 150 x 200 cm

Chlpaté plyšové deky, prehozy v hnedej farbe
Chlpaté plyšové deky, prehozy v hnedej farbe
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
TUTNAZ-00801

Chlpaté deky Vám ponúkajú hebučký komfort  a pri každom dotyku s nimi sa budete cítiť ako vo sne. Stanú sa obľúbeným interiérovým doplnkom každej spálne alebo detskej izby, kde ich môžete použiť ako nadýchané prehozy na posteľ. V obývačke nájdu svoje využitie ako luxusné prikrývky na gauče alebo ich jednoducho môžete použiť ako deku, pod ktorou sa všetky chvíle relaxu a oddychu znásobia a Vy ju už nebudete chcieť dať zo seba dole.  Deka je bohatá na vlasové vlákna, ktoré svojím materiálom pripomínajú povrch plyšových hračiek. Výhodou je aj ich jednoduchá údržba, pretože po vypraní ich stačí len vytriasť a nie je potrebné ich žehliť. Používaním nestrácajú na svojej kvalite a ani sfarbení a majú výborné termoregulačné a antialergické vlastnosti.

Hľadáte luxus, eleganciu a štýl? Chcete mať doma niečo, čo Vám bude každá návšteva závidieť? Chcete si skrášliť svoj domov neobyčajným doplnkom? Tak potom neváhajte, určite budete milo prekvapení, tak ako už stovky spokojných zákazníkov.

 

Materiál: 100% hodvábne mikrovlákno

 

 

 

 

Chlpaté deky Vám môžu poslúžiť aj ako kvalitný a veľmi vďačný darček pre všetkých, ktorí majú radi túlenie sa v deke na gauči.

UložiťUložiť

Parametre

Farba Hnedá
Rozmery 150 x 200 cm
Motív Bez motívu