Dekoračné obrusy do kuchyne v bielej farbe 150x240 cm

Cena
18,90 €

Výrobca

Kód produktu
PHC STARLY BLANC

Odosielame do 24 hod.
ks

 

Obrusy na našich stoloch plnia v domácnosti veľmi dôležitú úlohu. Ani sa o to nemusíme snažiť  a po príprave jedál či vychutnávaní vynikajúceho obeda na obruse vždy zostanú stopy po našej nedávnej aktivite. A tak, ako sa rytier chráni brnením, tak aj Váš stôl potrebuje ochranný štít, ktorý ho ochráni pred poškriabaním, rôznymi drobnými či väčšími nečistotami, ale aj pred popálením. Obrusy sú presne takým štítom. Z našej ponuky si môžete vybrať obrusy rôznych farieb, motívov, jemných alebo výraznejších vzorov, ktoré sa dokonale hodia do moderne zariadeného interiéru ale aj na chalupu. Celkový vzhľad Vašej kuchyne ľahko doplníte aj kuchynskými utierkami, prestieraniami na stôl a záclonami, ktoré taktiež nájdete na našej stránke. 

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení a vlastností. Jemné rozdiely vo farbe môžu byť spôsobené kvalitou Vášho monitora alebo obrazovky. Aj napriek tomu Vás farby našich obrusov prekvapia.

 

Materiál: polyester

 

 

Čo už niekto známy zariaďuje novú kuchyňu alebo chcete len tak potešiť gazdinku, obrus je maličkosť, ktorá určite poteší.

Parametre

Farba Biela
Motív Moderný