Dizajnové hodiny na stenu

Cena
45,90 €

Kód produktu
FLEZ60

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Dizajnové nástenné hodiny sú bytovým doplnkom, ktorý dokáže urobiť s miestnosťou divy. Vďaka nim aj obyčajná a holá stena dokáže zmeniť atmosféru v pokoji, ktorý sa stane moderným a vkusne zariadeným miestom. Dekoračné hodiny sa svojim vzhľadom a prevedením hodia do obývacej izby, chodby, pracovne, ale aj spálne.

Stačí im nájsť vhodné miesto, kde vynikne ich jedinečnosť. Získate tak prehľad o čase, ale aj interiérový doplnok a harmonicky zariadený pokoj. Nástenné hodiny sú vyrobené z plexiskla, ktoré sa vyznačuje vysokým leskom, takže dokonale zapadnú do luxusne zariadenej miestnosti.

Pri každom modeli je možnosť výberu viacerých farebných kombinácií, takže stačí si vybrať ten variant, ktorý Vám bude najlepšie vyhovovať. Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyžívajú, keď sa môžu vyšantiť pri zariaďovaní svojej domácnosti? Mnohé hodiny sú navrhnuté tak, že menšie časti si môžete po stene rozmiestniť samy a jednoduchým spôsobom ich prilepiť.

 

Špecifikácia:

Šírka: 50 cm

Výška: 50 cm

Hrúbka: 3 mm

 

Materiál, z ktorého sa hodiny vyrábajú je PMA – akrylové sklo s vysokým leskom. Tento materiál je veľmi podobný sklu, ale je od neho ľahší. Pri výrobe sa dbá na precíznosť.

Hodinový mechanizmus: v týchto hodinách je osadené moderné elektronické zariadenie bez efektu tikania (tichý chod). Súčasťou balenia je aj AA batéria.

Balenie: hodiny sú balené v hrubej kartónovej krabici. Dbáme na to, aby Vám tovar bol doručený bez poškodenia.

Možnosť výberu farby: áno

UložiťUložiť

Parametre

Farba Oranžová
Motív Moderný