Elegantné herné kreslo sivej farby FORCE 7.3

-13%
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Kód produktu
HUZFORCE-7-3-GREY

Kresla zo série FORCE 7.3 nielen skvele vyzerá, ale vďaka vysokokvalitnému ergonomickému spracovaniu sa starajú aj o naše zdravie. Kombinácia  špeciálnej PU-HD kože a alcantari dodáva kreslam výnimočný efekt. Materiály sú mimoriadne príjemné na dotyk, poskytujú úžasný vizuálny efekt a zároveň sú veľmi odolné.

 

Čím sa kresla FORCE 7.3 odlišujú?

Dokonalá cirkulácia vzduchu je zabezpečená kombináciou vhodných materiálov. Špeciálne tvarovaný mäkký vankúš na opierke hlavy vám umožní pohodlne oprieť hlavu a odpočívať. Bedrového vankúša zaisťuje správne polohovanie chrbtice a možnosť nastavenia umožňuje jeho prispôsobenie individuálnym potrebám užívateľa.

Mechanizmus TiltDual + má zabudovanú funkciu SeatRest, teda možnosť naklonenia operadla. SeatRest sa vyznačuje tým, že sklonom operadla zaujme sedák správnu polohu, čo zaisťuje vysoký komfort, je ako stvorený na hranie na konzole, sledovanie filmu, alebo aj zdriemnutie. 4D podrúčky so širokým nastavením vertikálne aj horizontálne, poskytujú primeranú oporu predlaktiam, znižujú záťaž na ramená a chrbticu. Päť dvojitých polyuretánovo-gumových koliesok chránia podlahu pred škrabancami.

 

Špecifikácia:

Výrobca: Huzaro
Model: FORCE 7.3
Certifikáty: SGS
Materiály: PU-HD odvetraná koža
Konštrukcia: Oceľ
Doplnky: bedrový vankúš
Mechanizmus: Tilt Dual +
Maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg

Parametre

Farba Sivá