Krémový prehoz na gauč s motívom - Rozmer: Šírka: 160 cm | Dĺžka: 210 cm, Rozmer poťahov na kreslá: 2ks Šírka: 70 cm I Dĺžka: 160 cm

Výrobca

Kód produktu
KWF8

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

 

Nie len človek sa potrebuje zaodieť do oblečenia, ale takisto ak nechceme, aby naša sedačka sa po niekoľkých týždňoch používania zničila alebo zašpinila, tak ju potrebujeme prikryť. Máte doma malé deti, pri ktorých je Váš nábytok vystavený neustálemu nebezpečenstvu poškodenia? Alebo radi večeriate pred telkou? Škvrnám sa vyhne len málokto. Ak nastane takáto situácia, tak prehoz stačí jednoducho hodiť do práčky a Váš problém so škvrnami bude zažehnaný. Deky majú príjemný, našuchorený a mäkučký materiál, ktorý sa nezničí a nestratí na svojej kvalite ani po mnohých praniach, pretože sa nežmolkuje a nevypadávajú z neho vlákna. Vo Vašej izbe vytvorí aj  útulnú atmosféru, ktorá je typická pre hľadaný pocit domova. Vyberte si prevedenie najviac vyhovujúce Vašim estetickým potrebám. V ponuke máme prehozy na sedačky rôznych farebných variácií s modernou potlačou, ale aj bez nej.

 

Rozmer sady prehozov na sedačky:

- 1 ks šírka 160 x dĺžka 210cm

- 2 ks šírka 70 x dĺžka 160cm

 

Balenie: v elegantnom plastovom obale

Materiál: 100% polyester

 

 

Prehozy na sedačku sú skvelým tipom na pekný a praktický darček pre Vašich rodinných príslušníkov, ale tiež aj ako svadobný dar, pretože sú zabalené a dodávané v plastovej taške na zips.

Parametre

Farba Hnedá
Motív Príroda a zvieratá