Luxusné čierne herné kreslo s LED osvetlením FORCE 2.5

-23%
Cena
123,90 €

Pôvodná cena
159,90 €

Ušetríte
23% (36 €)

Kód produktu
HUZFORCE-2-5-RGB-MESH

Odosielame do 2-4 dní
ks

Force 2.5 RGB Carbon kombinuje eleganciu čiernych látok s RGB LED svetelným efektom. Tento kontrast odlišuje kreslo na trhu a dáva mu dve tváre: elegantnú a hernú. Kreslo sa bude skvele hodiť ako do farebnej tínedžerskej izby, tak aj do striedmej kancelárie. A to všetko za atraktívnu cenu!

 

Výber tohto kresla určite neoľutujete. Pretože …

Kreslo je vyrobené zo zmesi osvedčených materiálov. Vankúše, bočnice a podrúčky sú vyrobené z materiálov XtWill, ktoré sú odolné a príjemné na dotyk. V mieste, kde sa stolička stretáva s telom, sme použili sieťovinu Huge Mesh, ktorá zaručuje najlepšiu priedušnosť a cirkuláciu vzduchu. Pohodlné podrúčky vyrobené z mäkkého materiálu odolného voči deformácii umožňujú pohodlné opretie rúk. Podrúčky poskytujú primeranú oporu pre predlaktia, znižujú záťaž na ramená a chrbticu.

 

Detaily robia rozdiel! Preto bol Force 2.5 RGB dokončený materiálmi imitujúcimi uhlíkové vlákna. Kresle dodávajú herný charakter, no zároveň sú mimoriadne praktické, pretože materiál je odolný voči nečistotám. Pribalené bezdrôtové diaľkové ovládanie vám umožňuje ľubovoľne si zvoliť farby svetla a špeciálne svetelné efekty. Ovládanie je intuitívne a nebude robiť problém ani dieťaťu. Ak chcete do svojej izby priniesť skutočne hernú atmosféru, nič nebude také dobré ako RGB LED osvetlenie. Kreslo zmení každý interiér a zmení jeho charakter. Hrať hry alebo večer pozerať film? Force 2,5 RGB Carbon vám pomôže presunúť sa do iného sveta.

 

 

Špecifikácie:

Výrobca: Huzaro

Model: Force 2,5 RGB Carbon Mesh

Certifikáty: SGS

Materiály: Obrovská sieťovina + tkanina XTwill

Mechanizmus: Tilt Dual

Pohon: plyn

Maximálna nosnosť: 130 kg