Luxusné francúzske deky v sivej farbe so svetlo modrým lémovaním

Kód produktu
DOIMP-HC30 GREY & PORTOFINO BLUE

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

 

Ponúkame Vám francúzske deky, ktoré sú veľmi kvalitne spracované z príjemného mäkkého materiálu a určite Vám hneď padnú do oka a zamilujete si ich. Zaručená hrejivosť našich diek Vám nie len skrášli interiér, ale spríjemni aj nie jeden večer, napríklad pri pozeraní TV alebo čítaní kníh. Môžete ich použiť aj ako prehozy na gauče alebo kreslá, ktoré ochránia Váš sedací nábytok pred škvrnami od jedla a nápojov. Ak zháňate vhodnú deku pre deti do kočíka, tak už hľadať nemusíte, pretože s ňou sa Vaše bábätko bude cítiť ako v bavlnke.

Zásluhou moderných farieb v odtieňoch sivej a hnedej nebudete mať problém nájsť prikrývku, ktorá sa postará o to, aby ste zohnali kombináciu, ktorá Vám vyhovuje. Prineste do svojej izby čaro farieb a tepla, ktoré Vám zabezpečí presne táto deka. Navyše, deka opakovaním praním nestratí na svojej kvalite a sfarbení, nepúšťa vlákna, nezatrháva sa a po vypraní sa nezožmolkuje, takže naša hrejivá deka Vám bude robiť spoločnosť niekoľko rokov, pretože ju nebudete musieť vymeniť kvôli zničeniu.

 

Rozmer: šírka 125 x dĺžka 150 cm

Materiál: 100% polyester

 


Deka ako darček? To je nápad! Vaši priatelia budú milo prekvapení. Stačí len správne zvoliť farbu, rozmer a super darček je na svete!