NEW YORK prikrývky na posteľ modrej farby

Kód produktu
DOIMP-nac-20_40369

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Ponúkame Vám luxusné a moderné prehozy na posteľ, ku ktorým si môžete kombinovať produkty ako sú vankúše, 3D posteľná bielizeň, teplé deky ale aj štýlové závesy.

Prehozy sú vyrábané z kvalitného materiálu, ktorý sa Vám tak rýchlo nezničí a nepoškodí. Tieto prehozy sa Vám nepokrčia ani pri opakovanom balení a vybaľovaní či pri samotnom používaní. Prehoz Vám prikryje posteľ a tým bude každý deň vyzerať upravene a Vaša spálňa fantasticky.

Prehozy sú balené v plastovej taške na zips. Táto taška s rúčkou Vám umožní pohodlné a jednoduché skladovanie a prenášanie týchto prehozov. Takto balené prehozy môžete využiť aj ako darček pre vašich priateľov alebo blízkych.

V našom e-shope si môžete doobjednať celý rad ďalších produktov do domácnosti. Rýchlo a z pohodlia domova si môžete vynoviť a farebne doladiť Vašu spálňu alebo obývačku.

Neustále Vám prinášame nové vzory prehozov, ktoré sú plné farieb s jedinečným štýlom. Každý produkt, ktorý si u nás zakúpite je unikátny kúsok. Dizajn produktov, ktoré Vám ponúkame, sa neustále obmieňa, preto Vám ponúkame každý týždeň nové vzory a farby.

 

Materiál: 100% polyester

Balenie prehozu: v plastovej taške na zips

 

 

 

 

 

Tento prehoz môžete použiť aj ako darček, pretože je zabalený v plastovej taške.