Zavinovací župan v krémovo sivej farbe

Poznáte ten pocit, keď po náročnom a namáhavom dni túžite po plnej vani horúcej vody alebo po osviežujúcej  a uvoľňujúcej sprche? Váš pôžitok z komfortu môže podčiarknuť a znásobiť práve mäkký župan, ktorý vďaka svojmu príjemnému materiálu dosuší mokrú pokožku a pomôže udržať telo v kľude.Už len ľahnúť na gauč k filmu a pokojný a oddychový večer máte pred sebou. Využitie županov uplatníte nie len pre domáce wellness, ale aj po saune a počas kúpeľných a liečebných pobytov. Jednoducho a prakticky si ho oblečiete aj na pyžamo ak Vás skoro ráno alebo večer pred spaním prekvapí zvonček pri dverách.

Kolekcia pánskych županov Vám prináša výber rôznych farebných odtieňov a dĺžkových strihov, každému podľa vkusu a potreby. V našom eshope nájdete hrubšie zavinovacie pánske, ale aj dámske župany s vreckami a kapucňami alebo bez nich.

 

Upozorňujeme, že zobrazenie farieb závisí od individuálnych nastavení každého počítača. Všetky jemné farebné rozdiely môžu byť spôsobené kvalitou Vašej obrazovky alebo monitora.

 

Materiál: 100% mikrovlákno

Tolerancia rozmerov: +/- 2%

 

 

ROZMERABCD
M50955255
L55995460

 

 

 

Obdarujte seba alebo svojho otca či syna novým a mäkkým pánskym županom.

Parametre

Farba Béžová
Motív Bez motívu