PREVÁDZKUJETE E-SHOP, ALEBO KAMENNÝ OBCHOD A HĽADÁTE DODÁVATEĽA?

Radi vám poskytneme naše produkty za veľmi výhodných podmienok, aby ste si mohli rozšíriť svoje portfólio. Nech ide o čokoľvek z nášho portfólia, sme vždy pripravení pomôcť vám v cieli vyhovieť čo najširšiemu spektru zákazníkov.

Kontaktujte nás na eshop@prehozynapostel.sk, alebo na telefónnom čísle 0919 174 300. Radi si vypočujeme vaše predstavy a plány a spolu navrhneme koncept spolupráce, ktorá bude výhodná pre obe strany.

 

STE DODÁVATEĽ A HĽADÁTE PRIESTOR NA PREDAJ SVOJICH PRODUKTOV?

Sme otvorení spolupráci s novými dodávateľmi so zaujímavými produktami. Ak si myslíte, že náš obchod je pravým miestom pre váš produkt, kontaktujte nás a radi si spolu preberieme budúcu spoluprácu.

Okrem možnosti okamžitého zvýšenia vašich predajov vám ponúkame aj zázemie v ďalšich eshopoch, ktoré patria do nášho firemného portfólia a ďalšie bonusy.

 

SPOLUPRÁCA SO ZAHRANIČNÝMI PARTNERMI

Sme slovenská firma, ktorá začínala len na domácom trhu, no počas rokov úspešného pôsobenia doma sa nám úspešne podarilo usadiť aj na zahraničných trhoch. V Poľsku, Maďarsku a Českej republike prevádzkujeme niekoľko veľkých eshopov. A tým naše plány nekončia.

Ak chcete zvýšiť predaje svojich produktov aj na trhoch mimo svojej domovskej krajiny, neváhajte nás kontaktovať.

 

PREČO SPOLUPRACOVAŤ S NAMI?

Pretože sortiment výrobkov, ktoré predávame je veľmi pestrý

Pretože naše finančné podmienky sú atraktívne

Pretože preferujeme individuálny prístup aj k zákazníkom, aj k dodávateľom

 

ZAČAŤ JE JEDNODUCHÉ

Zavolajte nám na 0919 174 300

Alebo nám napíšte na eshop@prehozynapostel.sk

Žiadna položka