Dekoračné nástenné hodiny lietajúce motýle

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Červená
Červená
Fialová
Fialová
Modrá
Modrá
Oranžová
Oranžová
Žltá
Žltá
Zlatá
Zlatá
Tmavomodrá
Tmavomodrá
Tmavohnedá
Tmavohnedá

34,50 €
ks

Kód produktu: FLEZ4N Doprava a platba

O PRODUKTE

Myslíte si, že hodiny na stene slúžia len na to, aby nás informovali o čase? Vyvedieme Vás z tejto idey a ukážeme Vám, ako nástenné hodiny môžu spríjemniť a zútulniť Váš domov. Prinášame Vám široký sortiment moderných hodín v rôznych farebných prevedeniach, tvaroch, rozmeroch a jedinečnom dizajne. Sú tiež neobyčajným dekoratívnym doplnkom, ktorý sa môže vynímať na stene Vašej obývačky, kuchyne, spálne či na chodbe. Hranice ich umiestnenia sú totiž neobmedzené. 

Materiál, z ktorého sú vyrobené, Vám zabezpečí ich nerozbitnosť a tým Vás poteší aj ich dlhá životnosť. V našej ponuke si tiež môžete vybrať dizajnové hodiny, ktoré sa dajú klasicky zavesiť alebo aj také, ktoré sa dajú priamo nalepiť na stenu. Postačí naozaj málo, aby sa nástenné hodiny stali stredobodom nielen Vašej pozornosti, ale aj pozornosti Vašej návštevy či hostí.

 

ROZMER

Šírka: 30 cm

Výška: 30 cm

Hrúbka: 3 mm

 

MATERIÁL

Materiál hodín pozostáva z PMA - je to akrylové sklo, ktoré obsahuje aj lesk. Je veľmi podobný klasickému sklu, s tým rozdielom, že je podstatne ľahší. Pri výrobe sa dbá na presnosť, dôkladnosť a precíznosť.

 

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

 

Hodiny obsahujú hodinový mechanizmus, v ktorom je osadené moderné elektronické zariadenie, ktoré zabezpečuje tichý chod - bez efektu tikania. Súčasťou balenia je aj batéria typu AA.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

Parametre

Farba BielaČervenáČiernaFialováHnedáKrémováModráOranžováRužováSiváZelenáŽltáStriebornáZlatáTmavozelenáTmavomodráTmavohnedá
Materiál Akrylové sklo
Motív Príroda a zvieratá