Poštovné a platba

V súčasnosti si môžete pri objednávke akéhokoľvek tovaru z nášho eshopu vybrať z nasledujúcich spôsobov platby:Platba na dobierku. Celkovú sumu za objednaný tovar (vrátane poštovného) platíte priamo na mieste doručenia kuriérovi  pri preberaní zásielky. U kuriéra je možné platiť aj platobnou kartou. Poštovné pri platbe na dobierku je 4,90 EUR.


Platba vopred na účet.V prípade, že si zvolíte platbu vopred na účet, tovar Vám budeme expedovať až po pripísaní celkovej fakturovanej sumy na náš účet. Poštovné pri platbe vopred na účet je 3,70 EUR. Kuriérovi pri preberaní tovaru už neplatíte nič.

IBAN: SK82 7500 0000 0040 2652 3860 (Československá obchodná banka a. s.). Nezabudnite uviesť variabilný symbol (číslo Vašej objednávky) a do poznámky pre prijímateľa uveďte Vaše celé meno a priezvisko.

 

 

Len po vzájomnej dohode vieme zabezpečiť zaslanie tovaru prostredníctom Slovenskej pošty - kuriérom, alebo na poštu. Cenu vám v tomto prípade vypočítame podľa aktuálneho cenníka prepravných služieb Slovenskej pošty. Tento spôsob si treba dohodnúť buď emailom alebo telefonicky.