Dizajnové nástenné hodiny v tvare šálky kávy - Farba: Zelená

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Červená
Červená
Fialová
Fialová
Modrá
Modrá
Oranžová
Oranžová
Ružová
Ružová
Tyrkysová
Tyrkysová
Zelená
Zelená
Žltá
Žltá

36,70 €
Odosielame do 24 hod.
ks

Kód produktu: FLEZ57_GREEN Doprava a platba

Kuchynské nástenné hodiny Vám rozhodne nemôžu chýbať v srdci domova, ktorým je kuchyňa. Keďže v nej trávime najviac času pripravovaním jedál, pečením, stretávaním sa s rodinou pri spoločnom obede, je dôležité mať prehľad aj o čase. Z našej kategórie nástenných kuchynských hodín si môžete vybrať z rôznych tvarov, veľkostí, motívov na hodinách, ale aj farebných variácií, ktoré okrem funkčného hľadiska môžu plniť aj estetický a dekoratívny charakter.

Vzhľadom na originálne dizajnové prevedenie, vzory a motívy ako napríklad hodiny s kvetmi, ovocím, čokoládou alebo hodiny v tvare čajníka, kávy, lyžičiek, Vám vytvoria krásnu súhru s farbou na Vašej stene a ľahko ich skombinujete s celkovým zariadením. Nechajte sa potešiť týmto štýlovým dekoratívnym doplnkom zakaždým, keď budete chcieť vedieť, koľko je hodín.

 

Špecifikácie:

Šírka: 31 cm

Výška: 30 cm

Hrúbka: 3 mm

 

Materiál, z ktorého sa hodiny vyrábajú je PMA - akrylové sklo s vysokým leskom. Tento materiál je veľmi podobný sklu, ale je od neho ľahší. Pri výrobe sa dbá na precíznosť.

Hodinový mechanizmus: v týchto hodinách je osadené moderné elektronické zariadenie bez efektu tikania (tichý chod). Súčasťou balenia je aj AA batéria.

Balenie: hodiny sú balené v hrubej kartónovej krabici. Dbáme na to, aby Vám tovar bol doručený bez poškodenia.

Možnosť výberu farby: áno

Parametre

Štýl Moderný