Elektrický lapač hmyzu LED UV PM-LOUV-40T

-14%
Štandardná cena 26,90 €. Ušetríte 14% (3,80 €) 23,10 €
Odosielame do 2-4 dní
ks

Kód produktu: POWPM0941 Doprava a platba

Najmodernejšie zariadenie vybavené LED lampou s farbou ultrafialového (UV) svetla, vybavené tichým rotujúcim ventilátorom zneutralizuje hmyz vo vašom prostredí. Lampa funguje automaticky a je ideálnou pascou na komáre, pakomáre a malé mole.

Ultrafialové optické vlny preferované komármi a iným hmyzom ich prilákajú do zariadenia a pomocou ventilátora ich vtiahnu dovnútra, aby nemali možnosť úniku. Napodobňovanie tepla ľudského tela navyše spôsobuje, že hmyz, ktorý útočí na človeka, bude rýchlejšie uväznený. Zariadenie je ideálne pre obchody, domy, hotely, reštaurácie, stany a iné miestnosti. Jeho univerzálny charakter umožňuje aj voľný pohyb a vďaka malým rozmerom ho možno umiestniť alebo zavesiť kdekoľvek.

 

Tichý ventilátor

  • Zariadenie je úplne bezpečné. Má zabudovaný ventilátor, ktorý vďaka nízkej rýchlosti neprekáža pri spánku.

 

Jednoduché použitie

  • Nádoba sa ľahko vyberie odskrutkovaním z úchytiek. Po vybratí nádrže je možné ju vyprázdniť do vrecka alebo koša.

 

Moderný dizajn

  • Pekný vzhľad lampy zmodernizuje a zatraktívni vašu izbu.

 

Možnosť zavesiť

  • Lampa vybavená koženým remienkom umožňuje jej zavesenie na kľúčové miesta ako je stan alebo luster, kde sa zbiera najviac hmyzu.

 

Zapnutie

  • Pre zapnutie zariadenia stačí pripojiť k nabíjačke smartfónu, USB zásuvke v počítači alebo najjednoduchšej POWER-BANKE Priložený kábel v súprave USB - microUSB umožňuje okamžité napájanie svietidla pomocou horného tlačidla (vypínača) zapnutia hornej časti zariadenia.

 

Technické parametre:

Výška: 22 cm

Šírka: 12 cm

Výkon: 5 W

Napätie: 5V

Typ svetla: UV

Prevádzkový rozsah: 30 - 40 [m²] (360 °)

Parametre

Farba Biela