Veľký rohový stôl HERO 7.0

-8%
Štandardná cena 183 €. Ušetríte 8% (14,20 €) 168,80 €
Odosielame do 2-4 dní
ks

Kód produktu: HUZHERO-7-0 Doprava a platba

Rozumné využitie priestoru je kľúčové pri zariaďovaní každého interiéru. Herný stôl Hero 7.0 je vďaka vrchnej časti v tvare L nielen praktický, ale predovšetkým nastaviteľný. Nie náhodou má pracovná doska charakteristický tvar „L“. Dobre premyslený dizajn zväčšuje množstvo priestoru, ktorý môžeme využiť pri práci alebo štúdiu. Vďaka tomu je všetko vždy po ruke.

 

Prečo si vybrať HERO 7.0?

Pracovná doska s carbon flex povrchom je nezničiteľná! Doska stola je pokrytá špeciálnym povlakom podobným uhlíku. Povrch stola je tak odolný voči poškriabaniu a nečistotám a zároveň skvele vyzerá. Stolová doska s hrúbkou 15 mm, vyrobená z odolnej HDF PVC dosky, zaistí odolnosť a stabilitu aj pri veľmi vysokom tlaku. V závislosti od vašich preferencií je možné písací stôl zostaviť dvoma spôsobmi: so širším nadstavcom vľavo alebo vpravo. Celý proces je veľmi jednoduchý.

Stôl má strategicky umiestnený vstup na usporiadanie káblov. Súčasťou je aj pohodlný a praktický držiak na slúchadlá a držiak na nápoje. Oba je možné sklopiť pod stôl, ak ich momentálne nevyužívate. 

 

Špecifikácia

Výrobca: Huzaro

Model: Hero 7.0

Konštrukcia: Rohová

Doska stola: 154 x 117

Hrúbka dosky stola: 15 mm

Držiaky: na slúchadlá, na nápoje

Vstup pre káble

Nohy: Nastaviteľné

Parametre

Farba Čierna