Aku vŕtačka Energy+ 18V 58G019-SET1 GRAPHITE

153 €
Odosielame do 24 hod.
ks

Kód produktu: FIX58G019-SET1 Doprava a platba

Praktická súprava bezuhlíkovej akumulátorovej vŕtačky, batérie a nabíjačky, patriaca do série oceňovanej profesionálmi a kutilmi. Energy+ od GRAPHITE je zárukou najvyššej kvality a vysokého komfortu používania elektrického náradia.

Bezuhlíkový akumulátorový vŕtací skrutkovač Energy+ 18V, Li-Ion, 13 mm, bez akumulátora 58G019 GRAPHITE - Dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač disponuje praktickými funkciami, ktoré rozširujú jeho použitie. Okrem toho je charakterizovaný bezuhlíkovým moderným motorom, ktorý je v porovnaní so štandardnými motormi oveľa efektívnejší a odolnejší. Taktiež dokáže pracovať dlhšie na jedno nabitie a je odolnejší voči náročným podmienkam (ako je prach alebo vysoká teplota).

Vďaka samosvornému upínu na akumulátorovú vŕtačku je možné ľahko pripojiť rôzne nástroje s priemerom 2 - 13 mm. LED dióda, ktorá sa automaticky zapína počas práce, osvetľuje cieľ alebo plochu vŕtania.

Akumulátor Energy+ 18 V, Li-Ion 2.0 Ah 58G001 GRAPHITE - S kapacitou 2 Ah a nominálnym napätím 18 V. Má indikátor nabitia a elektronický systém na kontrolu teploty a prúdu.

Nabíjačka pre akumulátory Energy+ 58G002 GRAPHITE - Potrebuje len 60 minút na úplné nabitie batérie. Je vybavená flexibilným a odolným káblom o dĺžke 2 m.

Praktický kufor uľahčuje skladovanie a prepravu zariadenia.

Technické parametre:

Maximálne otáčky: I. rýchlosť 0-500/min, II. rýchlosť 0-1700/min

Rozsah samozacievacieho upínača: 2 - 13 mm

Mäkký krútiaci moment: 38 Nm

Tvrdý krútiaci moment: 58 Nm

Hladina hluku: 88,5 dB

Typ motora: Bezuhlíkový motor

Sada obsahuje:

Bezuhlíkový akumulátorový vŕtačko-skrutkovač

Akumulátor

Nabíjačka

Kufor