Akumulátorový skrutkovač Energy+ 18V, 58G022-AD GRAPHITE

64,40 €
Odosielame do 3-5 dní
ks

Kód produktu: FIX58G022-AD Doprava a platba

Moderná akumulátorová vŕtačka GRAPHITE, patriaca do systému ENERGY+ oceňovaného profesionálmi a kutilmi. Toto dvojrýchlostné zariadenie je kompatibilné s 18V lithium-iontovou batériou tejto značky (nie je súčasťou balenia). Vyznačuje sa možnosťou plynulej regulácie otáčok a prepínačom smeru otáčania (vpravo a vľavo). Maximálna rýchlosť otáčania vretena na prvom prevodovom stupni je 350 a na druhom prevodovom stupni je 1250 otáčok za minútu. Maximálny krútiaci moment je 28 Nm (mäkké skrutkovanie) / 44 Nm (tvrdé skrutkovanie).Dá sa nastaviť pomocou 19-smernej spojky s dodatočnou možnosťou vŕtania.

Vŕtacko-skrutkovač disponuje elektrickou brzdou motora a automatickou blokáciou vretena. LED dióda sa zapína pri spustení nástroja. Samo-stiahnuteľná priechodka s priemerom 10 mm umožňuje pohodlnú montáž príslušenstva od 0,8 do 10 mm. Tento prvok je tiež možné odstrániť a nahradiť praktickým uchytením do hexagonálneho výstupu s parametrami ¼". Vďaka tomuto riešeniu a špeciálnej nástavbe je zariadenie vhodné na prácu na ťažko dostupných miestach a pod uhlom.

Ergonomická dvomateriálová rukoväť poskytuje pohodlie a pevný úchop. Tento vŕtacko-skrutkovač od značky GRAPHITE je overeným elektrickým náradím, určeným na mnoho rokov používania.

Technické parametre:

Maximálne otáčky: 1. rýchlosť 0-350 ot/min, 2. rýchlosť 0-1250 ot/min

Rozsah samo-stiahnuteľného uchytenia: 0,8 - 10 mm

Mäkký krútiaci moment: 28 Nm

Tvrdý krútiaci moment: 44 Nm

Nástrojové uchytenie: ¼" (6,35 mm)

Hladina zvuku: 95 dB

Sada obsahuje:

Akumulátorový vŕtacko-skrutkovač GRAPHITE

Rýchlo-vymeniteľné uchytenie

Kotúčový adaptér

Hraničný adaptér

Kartónové balenie