Benzínová kosačka s pojazdom s výkonom 5,2 kW PM-KSS-700SH

-18%
Cena
377,90 €

Pôvodná cena
459,90 €

Ušetríte
18% (82 €)

Kód produktu
POWPM0614

Odosielame do 24 hod.
ks

Benzínová kosačka PM-KSS-700SH

Z najnovšej série je kvalitne spracovaná kosačka od výrobcu Powermat, ktorá sa stane skvelým pomocníkom vo vašej záhrade. Kosačka disponuje centrálnym nastavením výšky kosenia až v 8 úrovniach a to všetko len jedným pohybom, čo značne uľahčuje prispôsobenie kosačky terénu v ktorom pracuje. Medzi jej kľúčové vlastnosti patrí aj funkcia mulčovania, ktorá výrazne zlepšuje stav trávnika a podporuje jeho rast. Proces mulčovania trvá kratšie ako kosenie do koša (nevyžaduje si priebežné vyprázdňovanie koša), pričom samotná činnosť sa vykonáva inštaláciou špeciálnej vložky do zadného vypúšťacieho kanála a uzavretím vypúšťacích kanálov. Kosačka obsahuje aj praktické držiaky na nápoje, ktoré určite oceníte pri dlhodobej práci najmä počas horúcich letných dní.

 

Kosačka zvláda až 5 režimov kosenia:

  • Zadné vyhadzovanie do koša
  • Zadné vyhadzovanie bez koša (pod kosačku)
  • Bočné vyhadzovanie
  • Mulčovanie trávy
  • Kosenie so samohybným pohonom 

 

Samotné nože kosačky sú vyrobené z kvalitnej kalenej ocele s dlhou životnosťou. Široký záber kosenia až 510 mm umožňuje pohodlnú prácu aj na veľkých pozemkoch. Zberný kôš s objemom 60 L disponuje indikátorom zaplnenia koša. Samotná kosačka je poháňaná 4-taktným motorom s horným ventilom OHV s maximálnym výkonom 7 HP a objemom 173 cm3. Benzínový motor sa vyznačuje vysokou účinnosťou a optimálnym spaľovaním. Vďaka vysokej pevnosti a kvalite komponentov motora vám bude toto zariadenie slúžiť dlhé roky. Praktickým doplnkom je aj vodovodná prípojka so štandardným konektorom používaným pri väčšine hadíc, vďaka ktorému je možné očistiť kosačku bez toho aby ste ju museli zdvíhať. 

Funkcia samohybného pohonu zaisťuje vyšší pracovný komfort. Kosenie hustej trávy alebo na svahu si nevyžaduje žiadnu námahu, pretože kosačka používa na pohyb svoj vlastný pohon. Samotná kostra kosačky je vyrobená zo smaltovanej ocele, odolnej voči korózii. Kolesá sú navyše vybavené guľôčkovými ložiskami, ktoré znižujú valivý odpor a výrazne predlžujú životnosť.

 

Technické parametre:

Typ pohonu: Samohybný
Typ motora: Spaľovací, 4-taktný
Druh paliva: 95 bezolovnatý benzín
Efektívny výkon: 5,2 kW / 7 HP
Menovitý výkon motora: 3,2 kW / 4,3 HP
Menovité otáčky motora: 2800 ot./min
Objem motora: 173 cm3
Výška kosenia: 25-75 mm
Záber kosenia: 510 mm
Veľkosť kolies (predné / zadné): 8 '' (~ 203 cm) / 11 '' (~ 279 cm)
Objem palivovej nádrže: 1,2 l
Objem olejovej nádrže: 0,6 l
Objem zberného koša: 60 L
Materiál: Kov
Hmotnosť: 36,5 kg
Typ štartéra: Manuálny
Deklarovaná hladina akustického tlaku LpA: 84,1 dB (A)
Nameraná hladina akustického výkonu LwA: 95,7 dB (A)
Garantovaná hladina akustického výkonu LwA: 98 dB (A)
Effective Power Solutions - efektívny výkon motora

Parametre

Farba Žltá