Benzínový krovinorez s výkonom 4,4 kW PM-KS-600T + Príslušentsvo

Benzínový krovinorez PM-KS-600T

Sa stane skvelým pomocníkom vo vašej záhrade. Ide o profesionálne zariadenie určené na kosenie trávy a kríkov v záhrade alebo sadoch vybavené technológiou RedVib antivibračný systém, ktorý znižuje vibrácie vznikajúce počas prevádzky. Vďaka prepracovanému dizajnu, nízkej hmotnosti a pohodlnému popruhu ktorý odľahčí ruky a chrbticu je práca s krovinorezom oveľa jednoduchšia a pohodlnejšia pričom nezaťažuje chrbticu a ramená. Samotný popruh je vybavený hrubým plastovým chráničom, ktorý chráni bedrá proti oderu. Pohodlné nastavenie popruhu umožnuje krovinorez rýchlo prispôsobiť telesným rozmerom užívateľa a preferovanej výške kosenia od zeme.

 

Súčasťou balenia je aj praktické príslušenstvo:

  • Ochranná maska
  • 2x automatická zastrihávacia hlava
  • Servisná sada nástrojov
  • Trojzubý kotúč na vysokú a hustú trávu
  • Pohodlný popruh
  • Rezná struna 2,4 mm, 10 m
  • Nádrž na prípravu zmesi oleja a paliva
  • Ochranné rukavice
  • Návod na použitie

 

Krovinorez je vybavený dvojtaktným motorom s objemom 49 cm3 s maximálnym výkonom 6 HP. Vďaka použitiu odstredivej spojky s kvalitným obložením je práca s prístrojom veľmi pohodlná a bezpečná. Motor disponuje mechanickým palivovým čerpadlom, vďaka ktorému po dlhšom odstavení zariadenia natiahneme palivo do karburátora a tým sa motor naštartuje bez väčšej námahy. Pohodlná regulácia otáčok na rukoväti so škrtiacou klapkou s blokádou proti náhodnému stlačeniu, ako aj spínačom a funkciou blokovania otáčok. Rukoväť s hlavou sa dá ľubovoľne otáčať, čo uľahčuje kosenie na ťažko dostupných miestach. 

Zariadenie vyžaduje palivo vo forme zmesi 95 oktánového benzínu s olejom pre zmesi pre 2-taktné motory. Použitie 2 krúžkov na pieste poskytuje dodatočné utesnenie a tiež zlepšuje výkon motora. Samotný užívatelia určite ocenia jednoduchú výmenu rezného príslušenstva a hladinu hluku, ktorá je vzhľadom na vysoký výkon motora extrémne nízka. Krovinorez je vybavený kvalitným japonským membránovým karburátorom Midori. 

 

Technické parametre:

Výrobca: POWERMAT
Model: PM-KS-600T
Efektívny výkon: 4,4 kW / 6 HP)
Typ motora: 2-taktný
Maximálne otáčky: 11000 [ot./min]
Voľnobežné otáčky: 2800-3200 [ot./min]
Rýchlosť odstreďovania: 2800-3200 [ot./min]
Objem motora: 49 cm3
Menovitý výkon motora: 1,65 kW / 2,2 HP
Záber kosenia: 420 mm
Priemer rezného kotúča: 255 mm
Typ spojky: odstredivá spojka
Typ karburátora: membrána
Typ zapaľovacej sviečky: LD-L7T
Systém zapaľovania: CDI
Objem palivovej nádrže: 1,2 L
Hmotnosť: 7,69 kg
Effective Power Solutions - efektívny výkon motora

Parametre

Farba Žltá