Béžové kancelárske kreslo s opierkou nôh

Novinka
109,10 €
Odosielame do 4-6 dní
ks

Kód produktu: GORG405 Doprava a platba

Mimoriadne mäkké a pohodlné kreslo potiahnuté ekokožou, ktoré sa ľahko udržuje v čistote. Kreslo je vybavené dvojitou vrstvou špongie, ktorá výrazne zlepšuje komfort pri používaní. Toto je kreslo, ktoré je ideálne pre ľudí, ktorí trávia dlhé hodiny prácou pri počítači, aj pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť pri sledovaní obľúbeného filmu pomocou vysúvacej opierky nôh.

Kreslo je vybavené výsuvnou opierkou nôh a sklopným operadlom. Ak potrebujete chvíľku oddychu a relaxu pri práci, je to skvelé riešenie. Kreslo sa mihnutím oka premení z pracovného nástroja na vašu oázu a miesto relaxu. Odteraz si ju môžete dovoliť kdekoľvek, kde stoličku používate.

Kreslo má tvarovanú opierku hlavy, ktorá poskytuje nenahraditeľnú oporu pre hornú časť chrbtice. Navyše, bedrový vankúš inštalovaný v kresle poskytne pohodlnú oporu a výrazne zníži riziko bolesti chrbta. Podpora rúk pri práci na počítači je mimoriadne dôležitá. Stolička má dve mäkké, profilované podrúčky, ktoré umožňujú ergonomickú polohu predlaktia vzhľadom na trup, čo zase odbúrava námahu na chrbte počas dlhých hodín práce.
Špecifikácie:

Farba: béžová

Materiál: ekokoža

Mechanizmus: TILT - sklápanie s funkciou aretácie vo vertikálnej polohe

Nastavenie výšky sedadla: áno

Maximálna nosnosť: 120 kg

Podnožka: áno

Rozmery:

Výška kresla: 102-110 cm

Šírka sedadla: 51 cm

Vzdialenosť medzi podrúčkami: 65 cm

Výška chrbtovej opierky: 66 cm

Šírka opierky nôh: 26 cm (dá sa predĺžiť na 41 cm)Parametre

Farba Béžová