Brúska vrtákov s výkonom 150W 3-13 mm PM-ODW-150 - 150W PRO

-25%
Štandardná cena 81,90 €. Ušetríte 25% (20,50 €) 61,40 €
Odosielame do 24 hod.
ks

Kód produktu: POWPM0137 Doprava a platba

Revolučná profesionálna brúska vrtákov Powermat PM-ODW-150 nájde široké uplatnenie v každej domácnosti a dielni. Ide o pracovný nástroj, ktorý splní sny každého, kto má problémy s ostrením vrtákov bežnými ručnými brúskami. Na porovnanie, ide o takmer plne automatický nástroj navrhnutý tak, aby bol čo najpohodlnejší a najpresnejší. Presne určené polohy na priloženie vrtáka k brúsnemu kameňu neumožnia nesprávne naostrenie vrtáka, čo sa často vyskytuje pri absencii vhodných vodítok v ručných brúskach. Ekonomické ostrenie špirálových vrtákov s dvomi reznými hranami. Jednoduché ostrenie vrtákov - čisté, rýchle a presné. Jednoduchá výmena brúsneho kotúča. Pevné plastové puzdro s protišmykovými nožičkami. Diamantové brúsne kamene s dlhou životnosťou pre dokonalý rez.

 

Nástroj PM-ODW-150 je vybavený:

  •  Zásuvka pre rotačnú vŕtaciu hlavu
  •  Zásuvka na zavedenie hlavy a nastavenie vhodnej polohy brúsenia.
  •  Nástavec (bočný brúsny otvor) s určeným krútiacim momentom pre hlavu na presné ostrenie oboch strán ostria vrtáka.
  •  Nástavec (horný brúsny otvor) s určeným krútiacim momentom pre hlavu pre presné vyrovnanie vrtákového sekáča na oboch stranách.
  •  Nádoba na kovové hobliny a prach vznikajúci pri brúsení brúsneho kameňa materiálom vrtáka.
  •  Gumové kryty zakrývajúce brúsne otvory.

 

Adaptér pre nastavenie polohy vrtáka voči presne vyprofilovaným vodidlám pre brúsne otvory sa vyznačuje šikovnou otočnou svorkou „zveráka“, ktorú je možné odskrutkovať a utiahnuť podobným systémom ako v prípade hláv vrtákov. Brúska vrtákov sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a šikovnosťou, účinnosť a životnosť brúsky je na najvyššej úrovni. Podporuje všetky vrtáky typu HSS s priemerom od 3 mm do 13 mm. Takáto široká škála veľkostí umožňuje v tomto prípade naostriť najčastejšie používané vrtáky.

 

Technické parametre:

Napájanie: 230V / 50Hz

Výkon: 150W

Plynulá rýchlosť otáčania: 4800 ot./min

Priemer vrtáka: 3-13 mm

Uhol ostrenia vrtáka: 118 °

Minimálna dĺžka vrtáku: 60 mm

Typ brúsneho kotúča: kovový kotúč s diamantovým povlakom

Hmotnosť s obalom: 2,67 kg

Parametre

Farba Žltá