Červené nástenné hodiny 3D motýliky

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Biela
Biela
Červená
Červená
Čierna
Čierna
Fialová
Fialová
Hnedá
Hnedá
Modrá
Modrá
Oranžová
Oranžová
Ružová
Ružová
Sivá
Sivá
Zelená
Zelená
Žltá
Žltá
Tmavozelená
Tmavozelená
Tmavomodrá
Tmavomodrá
Tmavohnedá
Tmavohnedá
Vanilla-ecru

36,70 €
ks

Kód produktu: FLEZ29 Doprava a platba

Dizajnové nástenné hodiny sú  bytovým doplnkom, ktorý dokáže urobiť s miestnosťou divy. Vďaka nim aj obyčajná a holá stena dokáže zmeniť atmosféru v izbe, ktorá sa stane moderným a vkusne zariadeným miestom. Dekoračné hodiny sa svojim vzhľadom a prevedením hodia do obývačky, chodby, pracovne, ale aj spálne. Stačí im nájsť vhodné miesto, kde vynikne ich jedinečnosť. Získate tak prehľad o čase, ale aj interiérový doplnok a harmonicky zariadenú izbu.

Nástenné hodiny sú vyrobené z plexiskla, ktoré sa vyznačuje vysokým leskom, takže dokonalo zapadnú do luxusne zariadenej miestnosti. Pri každom modeli je možnosť výberu viacerých farebných kombinácií, takže stačí si vybrať tú variantu, ktorá Vám bude najviac vyhovovať. Patríte medzi ľudí, ktorí sa vyžívajú, keď sa môžu vyblázniť pri zariaďovaní svojej domácností? Mnohé hodiny sú navrhnuté tak, že menšie časti si môžte po stene rozmiestniť samy a jednoduchým spôsobom ich prilepiť.

Špecifikácie

Šírka:   30 cm

Výška:  30 cm

Hrúbka:  3 mm

 

Materiál, z ktorého sa hodiny vyrábajú je PMA - akrylové sklo s vysokým leskom. Tento materiál je veľmi podobný sklu, ale je od neho ľahší. Pri výrobe sa dbá na precíznosť.

Hodinový mechanizmus: v týchto hodinách je osadené moderné elektronické zariadenie bez efektu tikania (tichý chod). Súčasťou balenia je aj AA batéria.

Balenie: hodiny sú balené v hrubej kartónovej krabici. Dbáme na to, aby Vám tovar bol doručený bez poškodenia.

Možnosť výberu farby: áno

Parametre

Farba Červená
Štýl Moderný