Čiernobiele obojstranné prikrývky na posteľ

Čierno biely obojstranný prehoz na posteľ prešívaný
Čierno biely obojstranný prehoz na posteľ prešívaný
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 12,10 €
ks

Kód produktu: MARNMA-001 Doprava a platba

O produkte

 

Ponúkame Vám luxusné a moderné obojstranné prehozy na posteľ, ktoré majú tu výhodu, že si každý deň môžete vybrať farebnú stranu podľa nálady.  K týmto prehozom si môžete kombinovať produkty ako sú vankúše, 3D posteľná bielizeň, teplé deky ale aj štýlové závesy.  
Prehozy sú vyrábané z kvalitného materiálu, ktorý sa Vám tak rýchlo nezničí a nepoškodí. Tieto prehozy sa Vám nepokrčia ani pri opakovanom balení a vybaľovaní či pri samotnom používaní. Prehoz Vám prikryje posteľ a tým bude každý deň vyzerať upravene a Vaša spálňa fantasticky.
Prehozy sú balené v plastovej taške na zips. Táto taška s rúčkou Vám umožní pohodlné a jednoduché skladovanie a prenášanie týchto prehozov. Takto balené prehozy môžete využiť aj ako darček pre vašich priateľov alebo blízkych. 

V našom e-shope si môžete doobjednať celý rad ďalších produktov do domácnosti. Rýchlo a z pohodlia domova si môžete vynoviť a farebne doladiť Vašu spálňu alebo obývačku. 

Neustále Vám prinášame nové vzory prehozov, ktoré sú plné farieb s jedinečným štýlom. Každý produkt, ktorý si u nás zakúpite je unikátny kúsok. Dizajn produktov, ktoré Vám ponúkame, sa neustále obmieňa, preto Vám ponúkame každý týždeň nové vzory a farby. 


Materiál: 100 % polyester

Obliečka na vankúš: 1ks 50x60 cm (na obrázku označená č.1)

Balenie prehozu: v plastovej taške na zips

 

 Ako darček

 

Tento prehoz môžete použiť aj ako darček, pretože je zabalený v plastovej taške.

Parametre

Farba Čierna
Motív Prešívaný