Dekoračné vankúše ananás

12,10 €
Odosielame do 2-4 dní
ks

Kód produktu: TUTPOD-08520 Doprava a platba

Dekoračné vankúše sú ideálnym riešením na oživenie a spestrenie Vášho bytu či domu. Mäkké a na dotyk príjemné vankúšiky dokonalo doplnia každý interiér a vytvoria v ňom rozprávkový a zábavný charakter. Skvelo sa hodia do detskej izby a sú ideálnym darčekom nie len pre deti, ale aj teenagerov a dospelých. 


Veselé a usmievajúce vankúšiky Vám zdvihnú náladu po náročnom dni a motívy ovocia navodia správnu letnú atmosféru a prinesú správnu sviežosť a príjemné osvieženie kamkoľvek ich položíte. Dekoračné vankúše vyzerajú krásne, no sú aj praktické. Môžete ich využiť aj ako ozdoby, vankúše na stoličky alebo pohovky, ako plyšové hračky a viete si na ne ľahnúť a odpočinúť si. Odporúčame Vám vytvoriť si vlastnú sadu týchto vankúšov, keďže sa k sebe dokonale hodia, pri čom jediným Vašim problémom bude to, kam ich umiestnite. Zahoďte za hlavu každodenné starosti všedných dní a relaxujte v obklopení dekoračných vankúšov. 

50 x 30 cm

 

Vankúš je vyrobený z veľmi jemného plyšu, takže sedenie alebo ležanie na ňom bude veľmi pohodlné.

 

Vankúše FRUIT sú k dispozícii v 3 variantách.Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení. 

Parametre

Farba Žltá
Motív Realistický