Elektrický krovinorez 2500W PM-KE-2500S

-24%
Štandardná cena 119 €. Ušetríte 24% (28,20 €) 90,80 €
Odosielame do 2-4 dní
ks

Kód produktu: POWPM0619 Doprava a platba

Elektrický krovinorez PM-KE-2500S

sa stane skvelým pomocníkom vo vašej záhrade. Vyniká svojou nízkou hmotnosťou a praktickou ergonomicky spracovanou rukoväťou, ktorá výrazne uľahčuje samotné manévrovanie s kosou pričom rozstup rukovätí je optimalizovaný pre zabezpečenie pohodlia aj pri dlhodobej práci. Krovinorez disponuje spoľahlivým a výkonným 2500 W motorom s nízkou hlučnosťou vďaka čomu sa stáva skvelou alternatívou pre malé spaľovacie motory. Elektrický krovinorez PM-KE-2500S je zároveň aj dokonalým kompromisom medzi elektrickým vyžínačom a krovinorezom.

Krovinorez je vybavený veľkým hlavným spínačom s pridávným samodržným spínačom na zámok čo zvyšuje samotné pohodlie pri používaní, pretože sa nevyžaduje neustále stláčanie hlavného spínača. Rukoväť s hlavou sa dá ľubovoľne otáčať, čo uľahčuje kosenie na ťažko dostupných miestach. Pohon krovinorezu je vyrobený z oceľovej tyče zakončenej multiklinom, čo je kľúčové hlavne pri vyššom zaťažení ako napríklad pri kosení s nožom. Väčšina elektrických krovinorezov je poháňaná lankom, čo výrazne znižuje ich životnosť. 

Hlavica krovinorezu ktorá je súčasťou sady je vyrobená z mäkkého a odolného nepraskajúceho plastu vďaka čomu je odolnejšia ako štandardné hlavice. Zároveň je vybavená aj praktickým a obľúbeným systémom, ktorý vlasec automaticky uvoľní po poklepaní na zem, a štandardným montážnym systémom (ľavý závit M10). V prípade použitia krovinorezu v hustej a trvdej tráve je možné použiť odolnú trojzubú čepeľ, ktorá je súčasťou sady.

 

Technické parametre:

Výrobca: POWERMAT
Model: PM-KE-2500S
Napájanie: 230V / 50Hz
Výkon motora: 2500 W
Maximálne otáčky: 7500 [ot./min]
Záber kosenia: 380 mm
Funkcia deleného hriadeľa: ÁNO
Trieda ochrany: II
Hmotnosť: 6,7 kg

 

Kľúčové vlastnosti krovinorezu:

  • Spoľahlivý motor s výkonom až 2500 W
  • Ergonomicky spracovaná rukoväť
  • Nízka hmotnosť len 6,7 kg
  • Nevyžaduje neustále stláčanie hlavného spínača
  • Pohon je vyrobený z odolnej oceľovej tyče
  • Automatické uvoľnenie struny
  • Trojzubá čepeľ súčasťou sady

Parametre

Farba Žltá