Herné kreslo v bielo-čiernej farbe COMBAT 8.0 WHITE

-8%
Štandardná cena 235 €. Ušetríte 8% (17,70 €) 217,30 €
Odosielame do 2-4 dní
ks

Kód produktu: HUZCOMBAT-8-0-WHITE Doprava a platba

Nemusíte si vyberať. Combat 8.0 je kreslo, ktoré svojim dizajnom a funkčnosťou uspokojí ako náruživých hráčov, tak aj náročných kancelárskych pracovníkov a manažérov. Vďaka mnohým možnostiam nastavenia možno stoličku ľahko prispôsobiť individuálnym požiadavkám.

 

Čo Vám ponúka herné kreslo COMBAT 8.0 WHITE? 

Navrhnuté s dôrazom na najmenšie detaily má množstvo funkčných riešení, ktoré podporujú správne držanie tela a chránia chrbticu. Šikovná kombinácia kvalitných materiálov a špeciálneho dizajnu zaisťujú odolnosť a výbornú cirkuláciu vzduchu. Špeciálne profilovaná konštrukcia stoličky zaisťuje pohodlie, správne vyrovnáva chrbticu a tým priaznivo pôsobí na pociťovanú únavu. Combat 8.0 je ergonomická herná stolička, ktorá berie vaše pohodlie vážne. Operadlo stoličky je vyrobené z pružných materiálov, ktoré sa prispôsobia osobe sediacej v kresle.

 

V miestach priľnutia tela k operadlu je použitá špeciálna, vystužená, sieťovina, ktorá zaisťuje čo najlepšiu cirkuláciu vzduchu. Toto riešenie zaručuje sviežosť, pohodlie a chlad aj počas mnohých hodín používania. Detaily robia rozdiel! Preto bol COMBAT 8.0 WHITE dotvorený materiálom imitujúcim uhlíkové vlákna. Kreslu dodáva herný charakter, no zároveň je mimoriadne praktický na používanie - uľahčuje udržiavanie kresla v čistote. Pohodlné opierky plne nastaviteľné 4D . Vyrobené z mäkkého materiálu odolného voči deformácii.

 

Špecifikácia:

Výrobca: Huzaro

Model: COMBAT 8.0 WHITE

Certifikáty: SGS

Materiály: Nylonová sieťovina, PU HD koža

Konštrukcia: oceľ, nylon fx

Mechanizmus: Tilt Advance

Doplňujúce informácie: Nastaviteľný uhol sklonu s aretáciou

Maximálna hmotnosť užívateľa: 140 kg

Parametre

Farba Biela