Hnedé prehozy na manželskú posteľ

Luxusné hnedé prehozy na posteľ
Luxusné hnedé prehozy na posteľ
Varianta neexistuje
Šírka: 170 cm | Dĺžka: 210 cm

od 69,50 €
ks

Kód produktu: MARNM27-S Doprava a platba

O produkte

 

Ponúkame Vám luxusné a moderné prehozy na posteľ, ku ktorým si môžete doobjednať a skombinovať produkty ako sú vankúše, posteľná bielizeň 3D, teplé deky, ale aj štýlové tlačené závesy. Prehozy sú vyrábané modernou technológiou z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú dlhú stálosť a farebnosť pri opakovanom praní a dlhodobom používaní. Tieto prikrývky sa Vám nepokrčia ani pri opakovanom balení a vybaľovaní, či pri samotnom používaní.

K týmto prehozom sú pribalené aj dve obliečky na vankúše s rozmerom 50x60 cm. Prehozy sú balené v plastovej taške na zips. Tieto balené prehozy môžete využiť aj ako darček pre Vašich priateľov alebo blízkych. Plastová taška s rúčkou umožňuje jednoduché prenášanie a skladovanie prehozov. Môžete ho zobrať so sebou kamkoľvek.

V našom eshope si môžete doobjednať celý rad ďalších produktov do domácnosti. Rýchlo a z pohodlia domova si môžete vynoviť a farebne doladiť Vašu spálňu alebo obývačku.

Neustále Vám prinášame nové vzory prehozov, ktoré sú plné farieb s jedinečným štýlom. Každý produkt, ktorý si u nás zakúpite je unikátny. Dizajn produktov, ktoré Vám ponúkame sa neustále obmieňa, preto Vám ponúkame každý týždeň nové vzory a farby.

 

 

Rozmer

 

šírka 170 x dĺžka 210 cm
šírka 170 x dĺžka 230 cm
šírka 200 x dĺžka 220 cm
šírka 200 x dĺžka 240 cm
šírka 220 x dĺžka 200 cm
šírka 220 x dĺžka 240 cm
šírka 240 x dĺžka 240 cm
šírka 240 x dĺžka 260 cm
šírka 260 x dĺžka 240 cm

 

 

Materiál

 

100% polyester

 

 

Doplnkové informácie

 

Tolerancia rozmerov je +/- 3%
Balenie prehozu: v plastovej taške na zips

 

Upozorňujeme, že zobrazenie farieb závisí od individuálnych nastavení každého počítača.

Parametre

Farba Hnedá
Vzor Abstraktný