Štýlové nástenné hodiny do detskej izby

Detské nástenné hodiny by mali patriť k výbave každej detskej izby. Práve, keď sú deti malé, získavajú základnú predstavu o čase, od ktorej potom závisí to, ako s časom budú pracovať v budúcnosti. Nástenné hodiny v detskej izbe sú tiež dôležitým prvkom v období, keď sa deti učia poznávať čas. V takomto prípade pre nich budú detské hodiny určite zaujímavejšie a lákavejšie ako obyčajné nástenné hodiny zavesené, napríklad v kuchyni. 

Detské ručičkové hodiny z našej ponuky sú vybavené mechanizmom, ktorý zabezpečuje ich tichý chod. V detskej izbe tak nebude počuť zbytočné tikanie, ktoré by mohlo Vaše dieťa pri spánku vyrušovať. Hravé vzory a tvary hodín na stenu detskej izby potešia Vaše ratolesti aj vtedy, keď im ich darujete k sviatku ako prekvapenie. 

 

Rozmery:

Šírka: 25 cm

Výška: 28 cm

Hrúbka: 3 mm 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.  

Hodiny obsahujú hodinový mechanizmus, v ktorom je osadené moderné elektronické zariadenie, ktoré zabezpečuje tichý chod - bez efektu tikania. Súčasťou balenia je aj batéria typu AA.

Hodiny na pohyb kyvadla používajú moderný mechanizmus, ktorý je poháňaný samostatnou batériou typu AA. Na rozdiel od kyvadiel starého typu je toto kyvadlo tiché. Vzhľadom na skutočnosť, že kyvadlový pohon je od mechanizmu hodín oddelený, možnosť zastavenia kyvadla neovplyvňuje presnosť hodín.

Parametre

Farba Zelená
Vzor Detský